ارسال و تحویل کالا

روشهای ارسال سفارش :

سفارش ها در سطح شهر شیراز صرفا از طریق پیک درون شهری و سیستم حمل درون شهری اس آر کالا ارسال می گردد.

در شهرهایی غیر از شیراز و استان فارس ، سفارش ها علاوه بر ناوگان اس آر کالا ، توسط پست و سایر سرویس های ارائه دهنده خدمات حمل کالا ، از قبیل باربری‌ های (درون شهری و برون شهری) نیز ارسال می گردد که در ادامه شرایط هر یک شرح داده شده است.

برای سایر شهرهایی غیر از شیراز و استان فارس ، سفارش ها از دو طریق پست و باربری ارسال می گردند. مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش ، از بین روش های ارسال ممکن ، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند که انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن است.

نکته : در مواردی که ارسال توسط باربری انتخاب گردد ، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش به صورت صحیح و سالم ، تحویل در سریع ترین زمان ممکن به شرکت‌ های باربری و ارسال عکس بارنامه و کد پیگیری برای مشتری محترم است.

توجه : تامین ، بسته بندی و تحویل کالا به پست برای ارسال به مشتری در اسرع وقت از وظایف و اهداف اصلی تیم اس آر کالا است. در نظر داشته باشید ، فرستنده ی کالا مسئولیتی در قبال تاخیر در تحویل مرسولات توسط اداره پست ندارد. اما در عین حال ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که از پیگیری های لازم در مورد تاخیر تحویل مرسولات دریغ نمی کنیم.

نکته :تمامی سفارش هایی که قبل از ساعت 11:30 صبح روزهای کاری نهایی شده باشند (تسویه شده باشند) در همان روز تحویل سرویس های پستی و یا باربری خواهند شد ، در غیر این صورت در روز کاری بعد تحویل خواهند شد.

نکته :تمامی هزینه های ارسالی کالاها از طریق پست و یا پیک به صورت اتوماتیک (خودکار) توسط سیستم بر اساس وزن و مقصد کالا محاسبه می گردد ، در نظر داشته باشید که هزینه های ارسالی شامل هزینه هایبسته بندی نیز می شوند.


انواع روش های ارسال و شرایط آنها :

  1. پست پیشتاز
  2. باربری (درون شهری و برون شهری)
  3. پیک ( درون شهری)

پست پیشتاز :

مدت زمان تحویل کالاها در این نوع ارسال معمولاً 2 الی 5 روز کاری می باشند.در صورت حجیم بودن کالاها بیشتر از 2 کیلوگرم ، بابت هر کیلوگرم اضافه 3000 تومان به مبلغ کل افزوده می شود.

باربری (درون شهری و برون شهری) :

ارسال با باربری فقط مخصوص فروش های عمده می باشد که با توجه به قوانین و مقررات تعیین شده از سوی شرکت های باربری امکان ارسال کالا زیر تعداد 10 عدد امکان پذیر نمی باشد. هزینه ی حمل این کالاها به عهده مشتریان محترم است که به صورت پس کرایه دریافت می گردد. این نوع ارسال به صرفه و بر اساس حجم ، تعداد و ابعاد کالا در نظر گرفته می شود.مدت زمان تحویل کالاها در این نوع ارسال معمولاً 2 الی 14 روز کاری می باشند.

پیک موتوری (درون شهری) :

این نوع روش ارسال فقط مخصوص شهر شیراز می باشد که مدت زمان تحویل کالاها 1 الی 4 ساعت (در روزهای کاری) است.

توجه :سفارش های ارسالی شهر شیراز به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه ، در یک بازه زمانی 1 الی 3 ساعت (در روزهای کاری) که با خریداران هماهنگ خواهد شد ، تحویل می گردد و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص و هماهنگ شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند ، در غیر این صورت مرسوله برگشت خورده و مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است. همچنین سفارش هایی که بعد از ساعت 14 بعد از ظهرثبت شده باشند ، در ابتدای روز کاری آینده تا قبل از ساعت 11:30 صبحارسال خواهند شد.


مراجعه و خرید حضوری :

از آنجایی که فروشگاه اس آر کالا محل پشتیبانی و پاسخگویی و خدمات پس از فروش به مشتریان است ، دلیل پشنهاد تیم اس آر کالا به مشتریان به انتخاب خرید آنلاین اجتناب از زحمات و محدودیت های خرید حضوری است. مسائلی چون صرف وقت در ترافیک ، زمان بر بودن خرید حضوری و محدود بودن تنوع کالایی فروشگاه های سطح شهر در مقابل سهولت دسترسی ، خرید سریع و تنوع بسیار بالای کالاهای ارائه شده در فروشگاه های اینترنتی ، مصرف کننده و خریداران را ترغیب به خرید آنلاین می نماید. بر این اساس خرید حضوری از فروشگاه های اینترنتی با ذات وجود این فروشگاه ها در تضاد است.لذا از شما مشتریان محترم استدعا داریم حتی الامکان از مراجعه و خرید حضوری از فروشگاه خودداری نمایید.

بازخوردها